E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Irina Shayk në festivalin e filmit në Kanë pa të fejuarin e saj, Cristiano Ronaldo. Modelja është shfaqur tepër elegante, me një fustan të bardhë të shkurtër në tapetin e kuq.
Irina Shayk në Kanë pa Cristiano Ronaldo

Irina Shayk në festivalin e filmit në Kanë pa të fejuarin e saj, Cristiano Ronaldo. Modelja është shfaqur tepër elegante, me një fustan të bardhë të shkurtër në tapetin e kuq.

26 vjeçarja gjatë paraqitjes para gazetarëve nuk ngurroi t'ju dhuronte puthje të zjarrta atyre, puthje të cilat ç'dokush do ti ëndërronte por ndoshta vetëm Cristiano Ronaldo i shijon.

Publikuar: 24.05.2012 | 17:57
Lexuar: 2708 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime