E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjithsesi modelja nga Izraeli, ish e dashura e Leonardo Di Caprio, e ka të qartë se çfarë kërkon nga partneri: “Dua të jetë i ëmbël, i sjellshëm e të ketë vlera morale.”
Bar Rafaeli: Meshkujt nuk më vardisen


Në fillim të kësaj jave u përzgjodh nga lexuesit e revistës ‘Maxim’ si femra më seksi e vitit 2012, por Bar Rafaeli thotë se meshkujt nuk i vardisen ashtu siç mund të mendojë shumica.

“Asnjëri nuk më gjuan, askush nuk flirton me mua”, deklaroi 26-vjeçarja për një emision televiziv amerikan.

Gjithsesi modelja nga Izraeli, ish e dashura e Leonardo Di Caprio, e ka të qartë se çfarë kërkon nga partneri: “Dua të jetë i ëmbël, i sjellshëm e të ketë vlera morale.”

Një gjë që vë re në takimin e parë janë dhëmbët e një mashkulli: “Më pëlqen një buzëqeshje e madhe dhe dhëmbët e bardhë. Jam e fiksuar pas dhëmbëve.”
Bar Rafaeli
Bar Rafaeli
Bar Rafaeli
Bar Rafaeli
Bar Rafaeli
Bar Rafaeli
Bar Rafaeli

Publikuar: 25.05.2012 | 13:24
Lexuar: 1904 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime