E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Interi është duke e përmirësuar ekipin, që do të mundësojë fitimin e trofeve në Serie A dhe Europë. Titulli? Presidenti po punon me entuziazëm për transferimin e lojtarëve të rinj dhe kemi gjithë atë që na duhet për të luftuar për titull”.
“Interi do të luftojë për titull”
Trajneri i Interit, Andrea Stramaccioni, ka thënë se ai është duke e ndërtuar një ekip që do të luftojë për titull sezonin e ardhshëm në Serie A.

“Interi është duke e përmirësuar ekipin, që do të mundësojë fitimin e trofeve në Serie A dhe Europë. Titulli? Presidenti po punon me entuziazëm për transferimin e lojtarëve të rinj dhe kemi gjithë atë që na duhet për të luftuar për titull”.

“Në nëntë ndeshjet e menaxhimit tim ne kemi arritur kualifikimin në Europa League, gjë të cilën e ka kërkuar Massimo Moratti dhe tani duam që ta kthejmë Interin aty ku e ka vendin”, është shprehur Stramaccioni

Publikuar: 26.05.2012 | 17:40
Lexuar: 750 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime