E diel, 18.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jane te dyja prostituta dhe jane plot 69 vjec, me 40 vjet eksperience mbi supe.
Amsterdam, nje dokumentar tregon historine e dy prostitutave binjakeTitulli i dokumentarit eshte “Meet The Fokkens” (takohuni me Fokkens). Dy motrat Fokkens kane dy vecori. Jane te dyja prostituta dhe jane plot 69 vjec, me 40 vjet eksperience mbi supe.

Dokumentari qe po korr nje sukses te madh, tregon historine e rrugeve me drita te kuqe te Amsterdamit dhe kalon ne historine personale te dy grave qe gjate rrjedhes se jetes se tyre kane drejtuar nje bordello dhe kane qene themelueset e bashkimit te prostitutave.

Publikuar: 26.05.2012 | 18:22
Lexuar: 968 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime