E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Athina, mbretėresha e kriminalitetit

Publikuar: 01.09.2009 | 05:01
Lexuar: 4189 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ariola (18/11/2009 14:40:51) mhh
ARDIT POLESHI (10/01/2010 16:48:47) PER MUA JANE SHUME KOTI
bardhi (05/03/2010 22:14:39) shume e sakte ajo qe thuhet per qendren e athines .Kam jetuar vete dhe e di me saktesi..por s`mund te thuhet e njejta gje per lagjet e tjera.ATHINA ka dhe shume vende terheqese.
avdil (24/04/2010 21:09:06) haaaaaa skemi qa me ju baaa tungggggggggggg
bedri dervishi (10/08/2011 01:11:59) vend me i mire qipsel ne athin 20vjet jetoj ketu...........

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime