E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Himarė: Kėshtjella e Ali Pashe Tepelenės, dy herė mė shumė vizitorė se vitin e kaluar

Publikuar: 02.09.2009 | 01:52
Lexuar: 8475 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime