E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mesfushori i Spanjës, Xabi Alonso e ka dhënë opinionin e tij, duke thënë se Anglia dhe Franca kanë kualitet dhe traditë për të shkuar larg në ‘Euro 2012’, përkundër faktit se nuk pritet shumë nga këto dy skuadra.
Franca e Anglia mund të shkojnë larg

Mesfushori i Spanjës, Xabi Alonso e ka dhënë opinionin e tij, duke thënë se Anglia dhe Franca kanë kualitet dhe traditë për të shkuar larg në ‘Euro 2012’, përkundër faktit se nuk pritet shumë nga këto dy skuadra.

“Franca dhe Anglia janë në mesin e skuadrave që kanë kapacitet për të shkuar larg. Ato janë pjesë e atij grupi, sepse kanë lojtarë kualitativë dhe kanë histori si skuadra. Ata e kanë instinktin garues dhe duhet të trajtohen me mjaft respekt në këtë kompeticion, sepse janë të gatshëm të befasojnë”, deklaroi futbollisti i Real Madridit për fifa.com.

Publikuar: 31.05.2012 | 08:48
Lexuar: 794 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime