E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ishulli është i treti për nga madhësia në Islandë dhe mendohet se ekziston që 5 mijë vite. Deri në ishull arrihet vetëm me anije, ndërsa shoqëri do të ju bëjnë shpezët e detit.
Vendi ideal për të ikur nga të gjithë....


Nëse kërkoni vend të përkryer për pushim larg nga i gjithë civilizimi dhe jeta urbane, atëherë zgjidhni ishullin Ellidaey në afërsi të bregut jugor të Islandës i cili është një vend i mrekullueshëm për një pushim të tillë. Për të shijuar këtë bukuri, yllpress.com mu sjell edhe foto.

Ishulli ka vetëm një shtëpi të vogël dhe një hapësirë të mrekullueshme të gjelbër.

Ishulli është i treti për nga madhësia në Islandë dhe mendohet se ekziston që 5 mijë vite.

Deri në ishull arrihet vetëm me anije, ndërsa shoqëri do të ju bëjnë shpezët e detit.
Ishulli Ellidaey në afërsi të bregut jugor të Islandës
Ishulli Ellidaey në afërsi të bregut jugor të Islandës
Ishulli Ellidaey në afërsi të bregut jugor të Islandës
Ishulli Ellidaey në afërsi të bregut jugor të Islandës
Ishulli Ellidaey në afërsi të bregut jugor të Islandës

Publikuar: 31.05.2012 | 12:58
Lexuar: 3014 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
Fadili (02/06/2012 14:23:02) O prap se prap pa u kan naj shqiptar eshte e pa besushme

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime