E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Brenda ditëve të javës shtëpia jepet me qira për 145 euro nata për dy persona, ndërsa për fundjavë, nata për dy persona kushton 165 euro. Në çmim është i përfshirë edhe dreka.
Shtëpia në dru për çiftet e dashuruar


Shtëpia është konstruktuar nga një ndërmarrje franceze e cila merret vetëm me ndërtimin e shtëpive nga druri Canopee Constraction.

Ndërtimi i kësaj shtëpie përfundoi dimrin e kaluar dhe ndodhet në Montaban në Jug të Francës.

Përveç pamjes së mrekullueshme, shtëpia ofron edhe banjë të ngrohtë.

Brenda ditëve të javës shtëpia jepet me qira për 145 euro nata për dy persona, ndërsa për fundjavë, nata për dy persona kushton 165 euro. Në çmim është i përfshirë edhe dreka.
Shtëpia në dru për çiftet e dashuruar
Shtëpia në dru për çiftet e dashuruar
Shtëpia në dru për çiftet e dashuruar
Shtëpia në dru për çiftet e dashuruar
Shtëpia në dru për çiftet e dashuruar
Shtëpia në dru për çiftet e dashuruar
Shtëpia në dru për çiftet e dashuruar
Shtëpia në dru për çiftet e dashuruar
Shtëpia në dru për çiftet e dashuruar
Shtëpia në dru për çiftet e dashuruar

Publikuar: 31.05.2012 | 13:17
Lexuar: 4803 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime