E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aktori tashmë ka biseduar me producentët të cilët i kanë thënë se në film prapë do të mbesin pjesë nga jeta e tyre e përbashkët. Në fund ai e ka thirrur edhe Katy-n.
Nuk do të jetë në filmin e ish-gruas


Komiku britanik Russell Brand ka deklaruar se xhirimet e tij private me këngëtaren dhe ish-bashkëshorten Katy Perry, nuk guxojnë të paraqiten në dokumentarin rreth jetës së saj. Ai ka kërkuar që të prehen të gjitha pjesët në të cilat ai shihet.

Aktori tashmë ka biseduar me producentët të cilët i kanë thënë se në film prapë do të mbesin pjesë nga jeta e tyre e përbashkët. Në fund ai e ka thirrur edhe Katy-n.

“Kur para dy vitesh Katy kishte vendosur të xhiroj filmin, Russell ishte pajtuar me kushtin që ta jap pajtimin e tij final pasi ta shikojë filmin. Pasi bëhet fjalë për dokumentar, është e qartë se shumë gjëra nga martesa e tyre nuk mund të fshihen. Por ai insiston që të gjitha të hiqen”, ka deklaruar një burim.

Publikuar: 31.05.2012 | 13:42
Lexuar: 876 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime