E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Megan vuan nga skizofrenia

Publikuar: 02.09.2009 | 05:13
Lexuar: 3935 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
nexhat (03/02/2010 18:41:42) kuje nanen
vera guraj minuz (06/05/2010 06:43:12) sexyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy hottttttttttttttttttttttttttttt
hajdar (28/09/2010 14:37:34) shum sekx

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime