E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Natalia Siwiec është një nga modelet më të famshme dhe prestigjioze në Poloni. I pëlqen shumë sporti dhe mezi po pret Evropianin, që do të zhvillohet në vendin e saj.
Natalia, polakja seksi që mezi pret EvropianinNatalia Siwiec është një nga modelet më të famshme dhe prestigjioze në Poloni. I pëlqen shumë sporti dhe mezi po pret Evropianin, që do të zhvillohet në vendin e saj. Mbi të gjitha shpreson që organizimi të jetë në nivelin e duhur, por edhe që përfaqësuesja e vendlindjes së saj që të shkojë sa më larg të jetë e mundshme.
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec

Publikuar: 01.06.2012 | 09:27
Lexuar: 3618 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime