E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Drejtori i Atleticos, Jose Luis Perez Caminero, raportohet se është i interesuar të nënshkruajë me të rinjtë e Barcës, si Cristian Tello dhe Sergi Roberto.
Barca interesohet për Falcao


Barcelona është interesuar te Atletico Madrid për situatën e sulmuesit Radamel Falcao.

Sport shkruan se Barca ka shfaqur interesimin për Falcao kur Atletico kishte trokitur në derën e katalanasve për të bërë pyetje për disa lojtarë të rinj.

Drejtori i Atleticos, Jose Luis Perez Caminero, raportohet se është i interesuar të nënshkruajë me të rinjtë e Barcës, si Cristian Tello dhe Sergi Roberto.

Gjatë kontaktit të tij me kolegun e tij të Barcës, Andoni Zubizarreta, ky i fundit është informuar edhe për situatën e Falcaos, për të cilin interesim të shprehur po shfaq Chelsea.

Publikuar: 07.06.2012 | 08:44
Lexuar: 772 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime