E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Turistet garė pėr seks oral, 9 tė arrestuar

Publikuar: 07.06.2012 | 08:57
Lexuar: 7547 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
veton (15/11/2012 15:45:05) sexy'

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime