E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Me ndihmën e mjeshtërive të rëndomta siguroni jetë të nxehtë seksuale gjatë pushimeve të verës. Le të jetë një verë e nxehtë edhe në shtrat!
10 mjeshtri për seks të mirë gjatë pushimeve


Me ndihmën e mjeshtërive të rëndomta siguroni jetë të nxehtë seksuale gjatë pushimeve të verës. yllpress.com ju sjell 10 mjeshtri për seks të mirë gjatë pushimev. Le të jetë një verë e nxehtë edhe në shtrat!

1. Parashtroni kutinë plot me fantazi

Kjo mjeshtri është shumë e rëndomtë dhe në të vërtetë ndez. Shkruani në letër dëshirat dhe fantazitë tuaja dhe rezervoni në kuti. Partneri le të bëjë të njëjtën, por mos vështro fshehtas në letrat e tij. Kohë pas kohe futni dorën në kuti dhe kënaquni.

2. Shmangni darkën

Planifikoni mbrëmje plot me pasione e cila do të zgjas gjatë në mbrëmje kapërceni darken. Ushqimet e rënda do t’ju vënë në gjumë dhe do të humbni dëshirën për partnerin. Porcioni li lehtë dhe një gotë shampanjë janë zgjidhje më e mire, ndërsa pas seksit të mirë së bashku vjedhurazi hapni frigoriferin.

3. Lidhjani sytë me fashë

Kjo ndoshta është mjeshtri e vjetër për të cilën keni dëgjuar shumë here, por çdoherë nxeh. Vini fashën në sytë e partnerit dhe pajisuni me copa akulli!

4. Krijoni atmosferë!

Fikni dritat, ndizni qirinj, lëshoni muzikë të qetë dhe kënaquni. Mos harroni në veshje të brendshme seksi.

5. Planifikoni seks aventurë

Caktoni date dhe befasoni njëri-tjetrin. Mos harroni ta planifikoni aventurën e vërtetë dhe të furnizoni gjithçka çfarë ju nevojitet. Vendi nuk duhet patjetër të jetë dhoma e gjumit,. Bëhuni krijues!
10 mjeshtri për seks të mirë gjatë pushimeve

6. Hiqni rrobat nga trupi

Në vend se në seksin e zjarrtë hiqni gjithçka nga vetja, lini veshjen e brendshme dhe eksitoni partnerin, fërkohuni në të, putheni dhe përpiquni të qëndroni sa më gjatë!

7. Befasi të keqe

Fotografohuni lakuriq në pozicion joshës dhe fotografinë fshiheni në çantën e partnerit, xhep apo portofol. Për një çast, ndoshta kur ju bukë do të jeni afër tij do të përjetojë befasi seksi. Pritni thirrje të nxehtë!

8. Mbyllni dhomën e gjumit

Vendosni çelësin në bravë dhe rrotulloje . Kënaquni pa marrë parasysh në atë çfarë ndodh në hapësirat tjera të apartamentit.

9. Vonoje orgazmën

Përpiquni sa më shumë ta vononi orgazmën sepse kur ndodh më në fund do të jetë shumë intensiv.

10. Pranoni dallimet

Femrat janë ato të cilat nuk duan sulm të thithave dhe vaginë në vetë fillimin e paralojës, por te meshkujt gjenitalet e tyre janë në vend të pare dhe presin që menjëherë të shkoni në atë drejtim.

Publikuar: 07.06.2012 | 11:48
Lexuar: 4206 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime