E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tom Cruise ka dalë nga petku i agjentit sekret në “Mission: Impossible” dhe ka veshur atë të një rock star-i. Aktori amerikan këtë herë është protagonist i “Rock of Ages”, filmi i ri i regjisorit Adam Shankman, që është një përshtatje kinematografike e shfaqjes së Broadway.
Cruise, nga agjent sekret në rock star
Tom Cruise ka dalë nga petku i agjentit sekret në “Mission: Impossible” dhe ka veshur atë të një rock star-i. Aktori amerikan këtë herë është protagonist i “Rock of Ages”, filmi i ri i regjisorit Adam Shankman, që është një përshtatje kinematografike e shfaqjes së Broadway. Filmi është prezantuar në Hollywood në një premierë botërore të mbushur me yjet e kinemasë dhe muzikës. Në evenimentin në fjalë yjet e showbiz-it ishin veshur me stile të ndryshme, aktoret me fustane elegante, ndërsa aktorët, si për shembull Cruise, tepër sportivë apo me stil rock.Filmi i ri ka edhe një kast aktorësh të mirënjohur si Alec Baldwin, Catherine Z Jones, Russel Brand, si dhe bukuroshja Julianne Hough.

Publikuar: 09.06.2012 | 23:23
Lexuar: 853 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime