E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një gjë të tillë po e bëjnë edhe tifozët e përfaqësueses kroate, të cilët në numër të madh kanë udhëtuar drejt Polonisë e Ukrainës, ku po mbahet ‘Euro 2012’.
Kroatët: ‘Pranojeni Kosovën në UEFA’

Kroacia po vazhdon ta mbështet në çdo segment Kosovën, duke përdorur metoda nga më të ndryshmet.

Një gjë të tillë po e bëjnë edhe tifozët e përfaqësueses kroate, të cilët në numër të madh kanë udhëtuar drejt Polonisë e Ukrainës, ku po mbahet ‘Euro 2012’.

Përveç që po e mbështesin ekipin kombëtar të tyre, ‘Euro 2012’ nga tifozët kroatë po shfrytëzohet edhe për t’i bërë thirrje UEFA-s që ta pranoj Kosovën si anëtare të re të saj.

Në foton e publikuar në mediat kroate, shihet një tifoz kroat i cili me vete mban një top, në të cilin shkruhet: ‘Pranojeni Kosovën në UEFA’.

Publikuar: 10.06.2012 | 22:51
Lexuar: 878 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime