E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rexhep Qosja, fitues i ēmimit letrar “Beqir Musliu”

Publikuar: 12.06.2012 | 04:29
Lexuar: 1504 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Andi Dini (23/06/2012 16:07:55) Si kritik i realizmit socialist Rexhep Qosja nuk ka shok.
Si poilitikan i vijės sė ashpėr nuk ka shok.
Si kundėrshtar i paepur i Kosovės sė pavarur nuk ka shok.
Kėto veti mendoj t'ishtohen nė vendimin pėr ēmimin letrar.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime