E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shpellat mahnitėse nėn akullnajat e Alaskės

Publikuar: 12.06.2012 | 07:26
Lexuar: 6155 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
savjola (26/06/2013 19:41:59) vet8 1 mrekulli e ndodhur nga nena natyre

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime