E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Brook ndodhet në një ambient meshkujsh pasi është në një floktore për ta dhe në njërën prej fotove ajo ndodhet mes dy prej tyre topless. Kelly gjithnjë arrin të jetë seksi dhe të tërheqë vëmendjen e këtë fakt e pohon edhe kjo foto.
Brook sërish me shkëlqim
Kelly Brook është rikthyer në media me format e saja sensuale dhe provokative. Brook ndodhet në një ambient meshkujsh pasi është në një floktore për ta dhe në njërën prej fotove ajo ndodhet mes dy prej tyre topless. Kelly gjithnjë arrin të jetë seksi dhe të tërheqë vëmendjen e këtë fakt e pohon edhe kjo foto.
Brook sërish me shkëlqim
Brook sërish me shkëlqim
Brook sërish me shkëlqim

Publikuar: 12.06.2012 | 09:28
Lexuar: 1550 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime