E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ish spiuneja ruse Anna Chapman është shfaqur në sfiladën e Turqisë e veshur me një fustan të gjatë të kuq. Bukuroshja ruse është shoqëruar në pasarelë nga dy meshkuj që pozonin si agjentë të shërbimit sekret në kostume të zeza dhe syze dielli.
Ish agjentja ruse Anna Chapman në sfiladë
Ish spiuneja ruse Anna Chapman është shfaqur në sfiladën e Turqisë e veshur me një fustan të gjatë të kuq. Bukuroshja ruse është shoqëruar në pasarelë nga dy meshkuj që pozonin si agjentë të shërbimit sekret në kostume të zeza dhe syze dielli. 30 vjeçarja Chapman u arrestua në vitin 2010 në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për spiunazh dhe më pas u deportua në Rusi sëbashku me nëntë bashkëatdhetarë të saj të konsideruar agjentë të fjetur.

Publikuar: 14.06.2012 | 13:39
Lexuar: 1555 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime