E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jonida Maliqi ka udhëtuar nga Tirana për të qenë pjesë e natës gala në Video Fest në Prishtinë por këngëtares i ka ndodhur një incident i vogël me forcat e rendit n Kosovë.
Jonida Maliqit i merr patentën policia në Prishtinë
Jonida Maliqi ka udhëtuar nga Tirana për të qenë pjesë e natës gala në Video Fest në Prishtinë por këngëtares i ka ndodhur një incident i vogël me forcat e rendit n Kosovë. Pasi këngëtarja ishte vendosur në një hotel në periferi të Prishtinës, dhe rikthehej në tapetin e kuq pas 6 vitesh, ajo po shkonte tek drimerja për tu rregulluar diku në qendër të qytetit. Gjatë udhëtimit me makinë thotë emisioni “Prive”, policia kosovare kishte vërejtjtur se Jonida gjatë udhëtimit ka folur në telefon prandaj e kanë ndaluar dhe e kanë dënuar, duke mos u ndikuar aspak nga fakti se është një këngëtare shumë e njohur. Pasi e kanë dënuar për përdorim të celularit asaj i kanë marrë edhe patentën e shoferit.

Publikuar: 16.06.2012 | 19:53
Lexuar: 1588 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime