E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Basketboll: Maqedonia pėsoi disfatė nga Greqia

Publikuar: 08.09.2009 | 00:38
Lexuar: 3430 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
edona (18/11/2013 18:38:38) rregullate ebasketbollit

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime