E hënë, 26.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vitin e kaluar kanė diplomuar 9.802 studentė, pėr 1,4 pėr qind mė pak se nė vitin 2010

Publikuar: 19.06.2012 | 15:16
Lexuar: 1062 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime