E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ka qenë zgjidhje e vështirë kjo për Chris-in në Britani. Dhe mesa duket nuk ka bërë zgjedhjen e duhur. Pasi ai vendosi të shkonte të shihte ndeshjen mes Anglisë dhe Italisë, e dashura vendosi ta linte, madje duke vendosur një baner në një nga rrugët me shumë trafik në Birmingham.
Ja çfarë ndodh kur zgjedh Europianin para të dashurës

Të fluturosh për të parë çerekfinalet e Euro 2012 apo të rrish në shtëpi e të festosh përvjetorin me të dashurën tënde?

Ka qenë zgjidhje e vështirë kjo për Chris-in në Britani. Dhe mesa duket nuk ka bërë zgjedhjen e duhur. Pasi ai vendosi të shkonte të shihte ndeshjen mes Anglisë dhe Italisë, e dashura vendosi ta linte, madje duke vendosur një baner në një nga rrugët me shumë trafik në Birmingham.

“Chris, shpresoj se çerekfinalet janë më të vlefshme se të mungosh në përvjetorin tonë. Mos u nxito të kthehesh”, shkruan vajza në baner.

Publikuar: 23.06.2012 | 18:11
Lexuar: 893 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime