E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Infeksionet ushqimore te fėmijėt janė mė tė shpeshta nė verė

Publikuar: 24.06.2012 | 18:41
Lexuar: 3710 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
KLEA DANI (04/01/2016 12:04:18) femijet jane engjej . . . .. . . . : ) : ) : )

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime