E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Është e vërtetë që në kemi pritur më shumë nga ai. Nëse ne dëshirojmë që të fitojmë ndonjë kampionat, mendojë se lojtari kryesorë duhet të paraqitet më mirë.”, tha Hodgson.
Hodgson, priti më shumë nga Rooney
Selektori i Anglisë, Roy Hodgson ka pranuar se Anglia ka pritur më shumë nga Wayne Rooney në Euro 2012, dhe se në turnet e tjerë nëse ata dëshirojnë që të jenë më të suksesshëm, duhet që lojtari më i mirë i skuadrës të ketë paraqitje më të mira.

“Është e vërtetë që në kemi pritur më shumë nga ai. Nëse ne dëshirojmë që të fitojmë ndonjë kampionat, mendojë se lojtari kryesorë duhet të paraqitet më mirë.”, tha Hodgson.

Ai po ashtu pranoi se John Terry, Ashley Cole dhe Steven Gerrard kanë qenë në formë të shkëlqyeshme gjatë tërë këtij kampionati.

Publikuar: 26.06.2012 | 23:21
Lexuar: 792 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime