E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sulmuesi kroat u shkëput nga Bajerni i Mynihit në fund të sezonit pasi nuk kishte hapësira në formacion, ndërsa mbrojtësi autriak zgjidhi në mënyrë konsensuale kontratën me Hanoverin, pas një ofertë më të pëlqyeshme nga Volfsburgu.
Magath i kënaqur me merkaton


Trajneri i Volfsburgut Feliks Magat ka mbetur shumë i kënaqur nga forma që po tregojnë në seancat stërvitore dy lojtarët e afruar gjatë kësaj vere Ivica Olic dhe Emanuel Pogatec. Ai është i bundur se futbollistët në fjalë do të luajnë një rol kyc sezonin e arshshëm me Volfsburgun. Magat siguroi se me profesionalizmin e tyre këta dy lojtarë po japin një shembull të mirë për pjesën tjetër të ekipit, pasi po punojnë me shumë përkushtim.

Sulmuesi kroat u shkëput nga Bajerni i Mynihit në fund të sezonit pasi nuk kishte hapësira në formacion, ndërsa mbrojtësi autriak zgjidhi në mënyrë konsensuale kontratën me Hanoverin, pas një ofertë më të pëlqyeshme nga Volfsburgu.

Publikuar: 08.07.2012 | 10:20
Lexuar: 830 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime