E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tuna shumė e

Publikuar: 08.07.2012 | 10:36
Lexuar: 1596 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Bashkim Afghanistani (09/07/2012 03:19:46) Valla jeni ba si prostitutka te rrugeve ,jeni ne gjendje te beni qmos vetem ta keni vemendjen e publikut,se meju than te drejten une muziken e ktyre lavirev as ne wc nuk e degjoj,po skan faj se na jemi popull i prapambetun
baca_shaq (22/11/2012 14:43:04) pse spi thirr zjaffiksat ok

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime