E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

MPB-ja sot kumtoi se pesë të punësuarve u është shqiptuar masa dënim me të holla, ndërsa një të punësuari i është shqiptuar masë paralajmërim me shkrim.
Vendime disiplinore kundër gjashtë të punësuarve në MPB


Pas një procedure disiplinore të zbatuar gjatë javës së kaluar, janë marrë gjashtë vendime kundër gjashtë të punësuarve në Ministrinë e Punëve të Brendshme për shkak të shkeljeve të bëra në punë.

MPB-ja sot kumtoi se pesë të punësuarve u është shqiptuar masa dënim me të holla, ndërsa një të punësuari i është shqiptuar masë paralajmërim me shkrim.

Publikuar: 08.07.2012 | 12:20
Lexuar: 1074 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime