E enjte, 18.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Presidenti Ivanov u takua me shefat e diplomacive tė Sllovakisė dhe Austrisė

Publikuar: 10.07.2012 | 22:36
Lexuar: 779 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime