E martë, 23.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Artisti i njohur Zeni Ballazhi Rektorit tė USHT-sė Doc. Dr. Vullnet Ameti i dhuroi logon e 100 vjetorit tė Pavarėsisė ė sė Shqipėrisė

Publikuar: 11.07.2012 | 15:28
Lexuar: 2628 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime