E martë, 18.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ylli i serisë 'Coronation Street', Brooke Vincent, e ka pranuar se do të dëshironte që këngëtarja 24-vjeçe Rihanna, të jetë dashnorja e saj në serinë në fjalë.
E do Rihanna-n për dashnore

Ylli i serisë 'Coronation Street', Brooke Vincent, e ka pranuar se do të dëshironte që këngëtarja 24-vjeçe Rihanna, të jetë dashnorja e saj në serinë në fjalë.

Bukuroshja ka thënë se ylli i hitit 'Umbrella' do të ishte dashnorja e saj e ëndrrave në këtë seri, në të cilën ajo luan rolin e lesbikes Sophie Webster.

“Ajo është beqare dhe e gatshme për aksion. Do ta dëshiroja Rihanna-n si dashnoren time të ëndrrave”, është shprehur ajo.

Publikuar: 14.07.2012 | 13:35
Lexuar: 1385 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime