E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Braziliani 33 vjeç pritet të braktisë klubin romak, meqë trajneri i ri Zdenek Zeman thuhet se nuk llogarit në të, andaj palët janë duke diskutuar rreth shkëputjes së kontratës së mbetur njëvjeçare.
Juan ‘ndahet’ nga RomaQendërmbrojtësi Juan është shumë pranë arritjes së marrëveshjes për shkëputjen e kontratës së tij me Romën dhe kalimit në Internacional, ka njoftuar menaxheri i tij, Michele Gerbino.

Braziliani 33 vjeç pritet të braktisë klubin romak, meqë trajneri i ri Zdenek Zeman thuhet se nuk llogarit në të, andaj palët janë duke diskutuar rreth shkëputjes së kontratës së mbetur njëvjeçare.

“Bisedimet me Romën kanë filluar kohë më parë, por janë zgjatur për arsye të ndryshme. Në fund pres të arrijmë marrëveshje. Juan 99 për qind do të nënshkruajë me Internacional Porto Alegre”, deklaroi Gerbino për gazzettagiallorossa.it.

Publikuar: 14.07.2012 | 19:04
Lexuar: 857 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime