E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vera është stinë e nxehtë dhe në këto temperatura të larta nuk ju "bën keq" të kënaqemi me këtë panoramë verore...
Panoramë verore...
Vera është stinë e nxehtë dhe në këto temperatura të larta nuk ju "bën keq" të kënaqemi me këtë panoramë verore...
Panoramë verore...

Publikuar: 15.07.2012 | 15:58
Lexuar: 4992 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
enisa (25/07/2012 10:56:39) po shum mir se do te digjesh ne zjarrin e gjehnemit

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime