E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fjala pėrshėndetėse e Dekanit tė Fakultetit Juridik!

Publikuar: 15.09.2009 | 12:59
Lexuar: 5110 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
hamza (22/09/2009 17:29:08) pershedetje
ju deshiroj pune dhe sukses te mbare fakultetit juridik ,te gjithe juve poashtu edhe sukses te mbare te vitit te ri akademik.

HAMZA SADRIJA JURIST I DIPLOMUAR
10000 PRISHTINE.
rabije (12/11/2009 05:53:47) suksese te gjith juve student poashtu ju deshiroj pun te mbar te gjith profesoreve si dhe te punsuarve ne ket fakultet ju deshiroj pun te mbar dhe sukses sa me te lart
valon (17/11/2009 16:37:36) pershendetje
i nderuar rektor i u.j.te nderuar profesore,te nderuar ass.dhe ju studenta te nderuar ju pershendes dhe ju uroj pune te mbare te gjitheve e ne veqanti juve studente ju uroj suksese edhe ju pergezoj per vendimin e marr qe gjate jetes suaj te merreni dhe te studioni te drejten dhe shtetin.shendet dhe pune te mbare.
burim berlini (30/04/2010 03:40:42) o prof urime te pres ne berlin nga djali xhaxhait tung

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime