E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

"Me kënaqësi e pranova informatën se vijnë dhe jemi të gatshëm për çdo lloj bisedimesh", deklaroi kryeministri Nikolla Gruevski, duke iu përgjigjur pyetjes së gazetarëve pas lëshimit në përdorim të qendrës së re sportive në komunën Aerodrom.
Gruevski: Jemi të gatshëm për bisedime
Kryeministri Nikolla Gruevski sot deklaroi se me kënaqësi e ka pranuar informatën për ardhjen e Metju Nimicit dhe Ban Ki-munit në Shkup, por ardhjen e tyre, siç tha, do ta komentojnë kabinetet e tyre.

"Me kënaqësi e pranova informatën se vijnë dhe jemi të gatshëm për çdo lloj bisedimesh", deklaroi kryeministri Nikolla Gruevski, duke iu përgjigjur pyetjes së gazetarëve pas lëshimit në përdorim të qendrës së re sportive në komunën Aerodrom.

Publikuar: 17.07.2012 | 14:33
Lexuar: 748 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime