E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Grupi nga Tirana fitues nė festivalin folklorik mbarėkombėtar

Publikuar: 20.07.2012 | 11:33
Lexuar: 1638 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime