E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Klubi spanjoll, të cilin e ka kapluar një krizë financiare, nuk e ka ndërmend të heqë dorë nga 27 vjeçari për një shumë më të vogël se 25 milionë euro.
Arsenal, 20 milionë për Cazorlan

Arsenali është shumë i nxehtë që ta transferojë në Emirates Stadium mesfushorin spanjoll Santi Cazorla.

Sipas ueb faqes goal.com, menaxheri i ‘Topçinjve’, Arsene Wenger, i ka bërë gati 20 milionë euro vetëm për ta bindur Malagan që të lëshojë pe.

Klubi spanjoll, të cilin e ka kapluar një krizë financiare, nuk e ka ndërmend të heqë dorë nga 27 vjeçari për një shumë më të vogël se 25 milionë euro.

Përfaqësuesi spanjoll i ishte bashkuar Malagas nga Villarreali vitin e kaluar për 19 milionë euro, por ai dëshiron të largohet sepse klubi nuk ia ka paguar disa rroga. Cazorla pëlqehet shumë nga trajneri francez Wenger.

Publikuar: 27.07.2012 | 18:35
Lexuar: 787 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime