E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kinema verore nė Dibėr

Publikuar: 31.07.2012 | 15:53
Lexuar: 2049 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Betjana Brako (18/10/2012 13:26:00) Urime dhe suksese.Me pelqen shume idea pasi dhe une kam kohe qe dua te realizoj nje te tille nje qytezen time dhe nese me ndihmoni me disa info rreth paisjeve qe duhen per nje kinema verore,filmat si mund ti gjej pasi duhet te jemi te kujdeshem dhe per te drejten e autorit dhe sa kushton perafersisht si projekt do ju isha shume mirnjohese nese me ndihmoni.Faleminderit

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime