E hënë, 24.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė udhėtim nė bjeshkėt e Tropojės

Publikuar: 31.07.2012 | 16:54
Lexuar: 4232 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Eda (30/01/2014 19:21:40) Ska si bjeshket e tropojes. Ne sylbice jam rrite,bjeshka me e mir per mue....

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime