E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Kanë qenë 7 vite të mrekullueshme dhe plot suksese, por pas disa ditësh aventura ime me Interin do të përfundojë. I falënderoj të gjithë tifozët për mbështetjen që më kanë dhënë gjatë gjithë kësaj kohe”, ka shkruar Cesar në profilin e tij zyrtar në facebook.
Lamtumirë Inter!

Pas shtatë viteve, Julio Cesar i ka thënë lamtumirë Interit. Edhe pse ende nuk ka asgjë zyrtare portieri brazilian ka konfirmuar se gjatë kësaj vere do të largohet nga ekipi zikaltër.

“Kanë qenë 7 vite të mrekullueshme dhe plot suksese, por pas disa ditësh aventura ime me Interin do të përfundojë. I falënderoj të gjithë tifozët për mbështetjen që më kanë dhënë gjatë gjithë kësaj kohe”, ka shkruar Cesar në profilin e tij zyrtar në facebook.

Inter tashmë do i besojë portën sllovenit Samir Handanovic të cilin e transferoi nga Udinese gjatë këtij muaji. Të interesuar për Cesarin janë; Roma, Arsenal dhe Tottenham.

Publikuar: 31.07.2012 | 22:16
Lexuar: 991 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime