E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Supermodelja izraelite ka treguar format e saj të mrekullueshme në disa foto të postuara në Twitter.
Bar Rafaeli: Ndihem shumë e bukur!

Kohët e fundit është shpallur si femra më seksi në botë nga revista ‘Maxim’ dhe Bar Rafaeli me këto foto tregon që është bërë zgjedhja e duhur nga lexuesit e revistës.

Supermodelja izraelite ka treguar format e saj të mrekullueshme në disa foto të postuara në Twitter.

27-vjeçarja ka pozuar me një kostum shumë të ngushtë dhe në komentin e fotos ka shkruar: “Duke punuar! Ndihem shumë e bukur!”

Bar Rafaeli, e cila ka qenë e lidhur me aktorin Leonardo Di Caprio, është shumë aktive në rrjetet sociale dhe poston rregullisht foto të sajat për fansat.
Bar Rafaeli: Ndihem shumë e bukur!

Publikuar: 01.08.2012 | 07:07
Lexuar: 1790 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime