E mërkurë, 26.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Triporti, njė vendbanim i hershėm i periudhės sė paleolitit

Publikuar: 04.08.2012 | 13:54
Lexuar: 3347 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
albi brahimaj (11/02/2014 21:13:25) lalalalalalalalalalalalalalalalalalalala lalalalalallalalalalalala

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime