E diel, 22.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Viti akademik nė UEJL filloi me 1500 studentė tė rinj

Publikuar: 22.09.2009 | 05:37
Lexuar: 1788 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime