E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një destinacion befasues turistik, qyteti i Riomaggiore-se është një lodër befasuese dhe atmosfera është menduar qe te ndahet nga të gjithë.
Riomaggiore, qyteti më me ngjyra në botë


Një nga qytetet me tërheqës në toke, Riomaggiore, Liguria- Italy
është duke shpërthyer nga ngjyrat. Ndërtesat me gur ranor janë strehuar ne shkëmbinjtë e harlisur e te gjelbër te Cinque Terre.

Një destinacion befasues turistik, qyteti i Riomaggiore-se është një lodër befasuese dhe atmosfera është menduar qe te ndahet nga të gjithë.
Riomaggiore, qyteti më me ngjyra në botë
Riomaggiore, qyteti më me ngjyra në botë
Riomaggiore, qyteti më me ngjyra në botë
Riomaggiore, qyteti më me ngjyra në botë
Riomaggiore, qyteti më me ngjyra në botë
Riomaggiore, qyteti më me ngjyra në botë
Riomaggiore, qyteti më me ngjyra në botë
Riomaggiore, qyteti më me ngjyra në botë

Publikuar: 05.08.2012 | 07:18
Lexuar: 2334 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime