E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Capri, ishulli i magjishėm pėr tė pasurit

Publikuar: 05.08.2012 | 07:57
Lexuar: 4806 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
marjeta meziu (03/07/2013 11:43:29) eshte mrekullia vete eshte endrra ime me e madhe te kaloj te pakten njehere ne jete ca dite kapri dhe po vdiqa se kam problem shpresoj qe nje dite te me realuzohet

endrra ime ju pershedes me respekt marjeta nga peshkopia
ana (03/12/2014 20:04:39) vendi me mahnites por per ne qe si kemi mundesite eshte vetem nje enderr.
Te shkoja ne kapri do ishte plotesim i nje prej endrrave me te bukura do me dukej vetja si ne film :*

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime