E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dita pa automjete: “Me biēikletė ėshtė nė rregull! Por ku tė parkoj?”

Publikuar: 23.09.2009 | 03:20
Lexuar: 1563 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime