E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ndërtesa luksoze ndodhet në Covent Garden dhe me këto pamje, vështirë se ndonjë nga punonjësit do të mundet të bëjë detyrën e tij.
Zyrat e Google në Londër, si hotel me pesë yje
Një dhomë vallëzimi, palestër, dhomë masazhi, një kopësht sekret dhe disa ambiente relaksimi.

Ky nuk është përshkrimi i një rezorti me pesë yje, por janë zyrat e reja qendrore të Google në Londër.

Ndërtesa luksoze ndodhet në Covent Garden dhe me këto pamje, vështirë se ndonjë nga punonjësit do të mundet të bëjë detyrën e tij.

Vizitorët në zyrat e kompanisë i pret një flamur gjigand britanik në momentin që ata arrijnë në katin e tetë të kullës St Giles. Por gjërat bëhen edhe më shumë të çuditshme kur vazhdojnë më tej.

Dizenjatorëve Penson iu dha liri e plotë në krijimin e një ambienti pune unik dhe rezultati është një shpërthim ngjyrash.
Zyrat e Google në Londër, si hotel me pesë yje
Zyrat e Google në Londër, si hotel me pesë yje
Zyrat e Google në Londër, si hotel me pesë yje
Zyrat e Google në Londër, si hotel me pesë yje
Zyrat e Google në Londër, si hotel me pesë yje

Publikuar: 06.08.2012 | 13:42
Lexuar: 3001 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime