E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Studentja e universitetit është mbuluar me këto ‘thonj’, që kanë zëvendësuar qimet në trupin e saj. Doktorët ende nuk ia kanë idenë si të kurojnë sëmundjen e saj.
Në vend të qimeve i rriten… thonj (FOTO)
Një vajzë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka befasuar mjekët pasi ka rënë viktimë e një sëmundje të paidentifikuar që bën që t’i rriten thonjtë në vend të qimeve.

Shanyna Isom, 28 vjeç, vuajti nga një reaksion alergjik tre vjet më parë që i shkaktoi mesa duket edhe këtë sëmundje të rëndë. Ajo e ka vështirë që të ecë dhe të kryejë detyrat e përditshme.

Studentja e universitetit është mbuluar me këto ‘thonj’, që kanë zëvendësuar qimet në trupin e saj. Doktorët ende nuk ia kanë idenë si të kurojnë sëmundjen e saj.

Familja e vajzës ka edhe një problem tjetër pasi nuk paguan dot faturat e shtrenjta mjekësore. Në total ajo duhet të paguajë 250 mijë dollarë për të gjitha kontrollet që ka bërë dhe që nuk i mbulohen nga sigurimi shëndetësor.
Në vend të qimeve i rriten… thonj
Në vend të qimeve i rriten… thonj
Në vend të qimeve i rriten… thonj

Publikuar: 11.08.2012 | 03:29
Lexuar: 2805 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime